Komentarze

Fotograf ślubny z pasją

Autor: amadejwoj | Kategorie: Studium fotograficzne
Tagi:
17. stycznia 2016 15:44:00

Każdy, kto już brał ślub, doskonale wie jak kluczowy jest zawodowy fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z pasją i doświadczeniem, która z radością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

 

Tylko w ten sposób można zdobyć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, ale będą mogły być dekoracja domku poprzez kompletny rok wisząc dumnie na ścianie i przypominając te radosne momenty. Jak więc szukać fotografa ślubnego, ażeby go odnaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

 

Pełno ogłoszeń!

 

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie oczywiście znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy dając za przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji ważne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, ale przede wszystkim zdolności danego fotografa jak i jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie pozwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

 

Na początek - portfolio!

 

Rewelacyjny fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, choćby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednakże nie może bazować wyłącznie na wzorcach.

 

Na koniec, poszukiwania dobrego fotografika ślubnego warto zainicjować znacznie wcześniej – jest to istotna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli przednie zsunięcia z naszego mariażu, czy np.. nie będziemy mieli ich w żadnym razie!

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis